SZKOLENIA STACJONARNE Z ZAKRESU OCHRONY DANYCH OSOBOWYCH

 

Prowadzone przez nas szkolenie to „RODO w pigułce” – podczas szkolenia otrzymują Państwo wiedzę niezbędną do stosowania Rozporządzenia.

Szkolenie organizowane jest w siedzibie naszego biura, prowadzone jest w przystępnej formie, trwa 2 dni i obejmuje łącznie 12 godzin zegarowych (z przerwą kawową i obiadową).

Szkolenie adresowane jest do osób zajmujących się ochroną danych osobowych w organizacji. Mogą to być zarówno przyszli bądź aktualni Inspektorzy Ochrony Danych, jak i osoby je wspomagające i zatrudnione przy przetwarzaniu danych osobowych.

W przypadku szkoleń zamkniętych, istnieje możliwość dostosowania planu szkolenia do potrzeb organizacji. Szkolenie zakończone jest wydaniem imiennych certyfikatów dla uczestników szkolenia.

Każdy uczestnik szkolenia otrzymuje materiały szkoleniowe oraz wzorcową dokumentację w wersji papierowej i elektronicznej.

Plan szkolenia dostępny jest tutaj >>>>

W przypadku chęci uzyskania dodatkowych informacji prosimy o kontakt telefoniczny 505 920 878 lub mailowy kontakt@politykabezpieczenstwa.com.

Masz pytania?

Chcesz umówić się na spotkanie informacyjne?

Zespół naszych specjalistów pozostaje do Twojej dyspozycji i pomoże dopasować zakres wdrożenia do potrzeb Twojej organizacji.