O firmie

Jesteśmy dynamicznie rozwijająca się firmą zajmującą się tematyką ochrony danych osobowych. Naszą działalnością są usługi doradcze oraz szkoleniowe i tym zakresem objęta jest certyfikacja, którą otrzymaliśmy w 2019 roku.

Nasza firma posiada Certyfikat dla Systemu Zarządzania wg PN-EN ISO/IEC ISO 27001:2017. Jest to norma z zakresu Systemu Zarządzania Bezpieczeństwem Informacji. W ramach systemu ustala się wewnętrzne procedury i instrukcje określające zasady bezpiecznego postępowania z informacją zarówno elektroniczną jak i tradycyjną – papierową, celem zachowania wszystkich atrybutów bezpieczeństwa informacji. Bezpieczeństwo danych to nasz nadrzędny cel.
W zakres naszych usług wchodzą:

  1. Przeprowadzenie audytów diagnostycznych i dokumentacyjnych w siedzibie Zamawiającego w terminie ustalonym przez Strony (Analiza posiadanej dokumentacji ochrony danych osobowych, analizę sposobów przetwarzania danych w jednostce, weryfikacja podjętych działań przez klienta w zakresie ochrony danych osobowych);
  2. Przygotowanie wzorcowej dokumentacji;
  3. Wypełnienie dokumentacji o podstawowe postanowienia formalno-prawne;
  4. Opracowanie wzorów polityk przetwarzania danych dedykowanych dla klienta;
  5. Przeprowadzenie w siedzibie Państwa firmy spotkanie informacyjne przedstawiające naszą firmę i zakres świadczonych usług.

Umów się już dziś!

Masz pytania?

Chcesz umówić się na spotkanie informacyjne?

Zespół naszych specjalistów pozostaje do Twojej dyspozycji i pomoże dopasować zakres wdrożenia do potrzeb Twojej organizacji.