Zapisz się do newslettera

O nas

Jesteśmy dynamiczną firmą działającą na terenie całego kraju. Nasz cel to satysfakcja klienta, jak również nasza, płynąca z pracy, którą wykonujemy z pasją ,co przynosi zadowolenie naszych Klientów . Zwieńczeniem naszej ciężkiej i rzetelne wykonanej usługi są rekomendacje naszych kontrahentów za perfekcyjne wdrożenie systemu ochrony danych osobowych. Oferujemy fachową pomoc a tym zakresie.

Masz pytania, wątpliwości, napisz, zadzwoń, odpowiemy na nie z pełnym zaangażowaniem!

Przeprowadzamy naszych klientów przez cały proces wdrożenia systemu ochrony danych osobowych. Dostarczamy gotowe rozwiązania z zakresu zabezpieczenia i kontroli w tym temacie. Zastosowanie naszej Polityki gwarantuje pełne bezpieczeństwo w sferze ochrony danych osobowych, całkowicie zgodne z wymogami obowiązującego prawa. Nasza praca to czas poświęcony tym którzy z pełną odpowiedzialnością i powaga podchodzą do tematu ochrony danych osobowych.

Kim jesteśmy

Jesteśmy młodą pełną entuzjazmu załogą, która w pełni oddaje się temu co lubi i potrafi robić najlepiej. Nasze doświadczenia zdobyte podczas współpracy z różnorodnymi klientami, pozwalają nam spojrzeć na temat ochrony danych osobowych z zupełnie innego poziomu. Istotą naszego działania jest spokój, cierpliwość i zrozumienie klienta jak również budowanie zaufania, co przekłada się na długotrwałą współpracę.

Zdjęcie przedstawia konsultanta telefonicznego

Stworzenie z nami Systemu Ochrony Danych Osobowych gwarantuje

-przygotowanie i wdrożenie dokumentacji
-szkolenie personelu
-zgłoszenie zbiorów do GIODO
-kompleksową i fachową pomoc
-obniżenie kosztów
-opinię prawną dotyczącą dokumentacji
-dostęp do profesjonalnej wiedzy
-wykwalifikowanego opiekuna
-satysfakcję
-bezpieczeństwo

Logo GIODO Logo PIP

Skontaktuj się z nami

Potrzebna pomoc?
Nie czekaj, zadzwoń koniecznie! 505 920 878

Lub napisz do nas:

Zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 r. (Dz. U.2016 poz. 922):

Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie w powyższym formularzu danych osobowych przez MBM sp. z o.o. sp. k. w celu wyjaśnienia zgłoszonej przeze mnie sprawy.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie w powyższym formularzu danych osobowych w celach marketingowych przez MBM sp. z o.o. sp. k.
Wyrażam zgodę na otrzymywanie od MBM sp. z o.o. sp. k. informacji handlowych oraz materiałów promocyjnych drogą elektroniczną.
Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych w celu przedstawienia mi oferty handlowej przez firmę MBM.

Masz pytania? Zadzwoń: 505 920 878