Zapisz się do newslettera

Celem audytu jest zbadanie funkcjonowania Państwa placówki bądź firmy z wszystkimi aktualnie obowiązującymi przepisami dotyczącymi ochrony danych osobowych.

W ramach audytu wykonujemy:

  • identyfikację zbiorów danych osobowych

  • analizę dokumentacji: polityki bezpieczeństwa i instrukcji zarządzania systemem informatycznym

  • analizę zabezpieczeń fizycznych, technicznych i informatycznych

  • kontrolę dopuszczalności przetwarzania danych osobowych oraz obowiązków informacyjnych

  • sprawdzenie polityki haseł i kluczy

  • wskazujemy, które zbiory danych podlegają zgłoszeniu do GIODO bądź w przypadku posiadania ABI-ego wpisaniu do wewnętrznego rejestru zbiorów danych

Po wykonaniu przez nas precyzyjnego audytu otrzymują Państwo poufny raport pokontrolny opisujący stan faktyczny oraz wskazujący wszystkie wnioski i kierunki działań.

Tak przeprowadzony audyt zapewni Państwu pełne przygotowanie na wypadek kontroli Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych.

Podczas przeprowadzanych przez nas audytów okazuje się, że najsłabszym ogniwem jest czynnik ludzki. Pracownicy nie wiedzą w jaki sposób przetwarzać dane osobowe zgodnie z ustawą i jak powinni postępować w przypadku zaistnienia uchybienia bądź zagrożenia. W związku z tym zapraszamy również do zapoznania się z naszą ofertą szkoleń.

Dodatkowo podczas audytu z ochrony danych osobowych wykonujemy bezpłatnie audyt energetyczny pomagający wydatnie obniżyć koszty związane z prowadzeniem placówki bądź działalności gospodarczej.

Potrzebna pomoc?
Nie czekaj, zadzwoń koniecznie! 505 920 878

Lub napisz do nas:

Zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 r. (Dz. U.2016 poz. 922):

Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie w powyższym formularzu danych osobowych przez MBM sp. z o.o. sp. k. w celu wyjaśnienia zgłoszonej przeze mnie sprawy.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie w powyższym formularzu danych osobowych w celach marketingowych przez MBM sp. z o.o. sp. k.
Wyrażam zgodę na otrzymywanie od MBM sp. z o.o. sp. k. informacji handlowych oraz materiałów promocyjnych drogą elektroniczną.
Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych w celu przedstawienia mi oferty handlowej przez firmę MBM.

Masz pytania? Zadzwoń: 505 920 878